Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Neurologia dziecięca

Neurologia dziecięca
  • Nazwa firmy: Gabinet neurologiczny
  • Adres: Uniwersytecka 8-10
  • Kod pocztowy: 90-137
  • Miasto: Łódź
  • Województwo: Łódzkie
  • Ocena: 3.9/10 (50 głosów)

Neurologia dziecięca to główna działalność prywatnego gabinetu neurologicznego mieszczącego się w mieście Łódź. Medycyna neurologiczna nadal odkrywa nowe rozwiązania. W ośrodku leczone są takie trudności jak leczenie porażenia mózgowego, autyzmu również zakłócenie emocjonalnych. Należy też pamiętać, że padaczka, o której mowa występuje u dzieci, które są maltretowane przez najbliższych. Podczas wizyty w gabinecie neurologicznym neurolog pokazuje jak radzić sobie z zaburzeniami emocjonalnymi też brakiem koncentracji u dzieci które są głównie przyczyna gorszych stopni w nauce.

Neurolog prowadzi terapie na których mały chory uczony jest jak postępować w domu wykorzystując metody chałupnicze. Jest kierownikiem kliniki neurologii instytutu centrum sprawności matki polki w mieście Łódź oraz kierownikiem podmioty gospodarcze neurologii, rehabilitacji neurologicznej oraz kinezyterapii uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, a tak jak wiceprezesem polskiego towarzystwa epileptologii, członkiem zarządu głównego polskiego towarzystwa neurologów dziecięcych i członkiem Światowej federacji neurologów oraz europejskiego towarzystwa neurologii dziecięcej.

Neurolog prowadzi konsultacje z amplitudy kuracji padaczki i innych przypadłości dziecięcych w tym leczony jest autyzm, dysleksje również zaburzenia poznawcze oraz zaburzenia mowy. Wieloletnia biegłość w walce z padaczką to duży atut neurologa, który ma dużą trafność również procent wyleczalności padaczki. Neurolog dziecięcy przyjmuje w którykolwiek dzień tygodnia, zapisy przyjmowane są telefonicznie, już następnego dnia umówieni jesteśmy na wizytę u neurologa. Zapraszamy do odwiedzin bezpośrednio izby przyjęć. Przyjęcia wykonywane są następnego dnia po telefonie co jest krótkim czasem oczekiwania jak na neurologię dziecięcą.

Opinie o "Neurologia dziecięca"

Czekamy na Twoją opinię »