Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Zmiękczacze wody - koniec kamienia

Zmiękczacze wody - koniec kamienia
 • Ocena: 2.0/10 (25 głosów)

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że twarda woda to niemal same problemy. Wiecznie osadzający się kamień na armaturze oraz kabinie prysznicowej, a także warstwa kamienia kotłowego na elementach grzewczych, takich jak choćby czajnik to tylko jedne z największych minusów twardej wody. Nie bez znaczenia może być także wpływ na zdrowie, choć mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Na całe szczęście nie jesteśmy zdani na twardą wodę. Co prawda wodociągi takową wodę do naszych domów dostarczają, ale wystarczy zastosować jeden prosty zabieg, by już nigdy nie mieć w domu twardej wody. Mowa o filtrach zmiękczających wodę określanych w Polsce jako centralne zmiękczacze wody.

Owszem, twardość wody usuwa także odwrócona osmoza, ale niweluje to problem jedynie w przypadku wody przeznaczonej do spożycia, kłopot z kamieniem na armaturze, kabinie prysznicowej, czy instalacji cieplnej pozostaje. Zmiękczacze wody są rozwiązaniem globalnym. Dobrze dobrany zmiękczacz potrafi usunąć twardość z całej wody wykorzystywanej w domu. Hitem na polskim rynku od około roku jest zmiękczacz wody Denver Plus 30, czyli tańszy brat także popularnego urządzenia o nazwie WaterMark 30. Te importowane z Hiszpanii zmiękczacze wody sprzedawane są razem z włoskim filtrem mechanicznym marki Atlas Filtri, co gwarantuje najwyższą ochronę instalacji wodnej oraz samego zmiękczacza. Więcej informacji na temat zmiękczacza Denver Plus 30 oraz droższego WaterMark 30 znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Opinie o "Zmiękczacze wody - koniec kamienia"

 • Agnieszka » (raport)

  Dzięki tej stronie podjęłam decyzję co do zakupu zmiękczacza wody do naszego domu. Razem z mężem zdecydowaliśmy się nam model Denver Plus 30. Mam teraz tylko pytanie o filtr mechaniczny, który ma być przed tym zmiękczaczem. Czy lepszy do tego zmiękczacza będzie filtr Atlas Filtri Hydra, czy BX?

  Data dodania: 21.10.2014, 14:37
 • Robert » (raport)

  Co do tego efektu wow to bym trochę się sprzeczał, bo to po prostu jest porządny zmiękczacz wody. Nie można po tego typu urządzeniu spodziewać się efektu wow, niezależnie od tego jaki zmiękczacz wody się zakupi. Toż to przecież jest zmiękczacz wody, a nie najnowszego typu telefon komórkowy, czy telewizor. Niemniej ja ze swojego egzemplarza jestem bardzo zadowolony, a od kilku miesięcy mam właśnie Denvera.

  Data dodania: 12.11.2014, 16:05

Czekamy na Twoją opinię »