Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Pasywny-budynek.pl - dom projekty

Pasywny-budynek.pl - dom projekty
  • Ocena: 3.0/10 (9 głosów)

Pasywny budynek to portal dla osób, które pragną zbudować energooszczędny i nowoczesny dom prosto z ich marzeń. Służymy pomocą w postaci ciekawych artykułów z branży budowlanej oraz budownictwa energooszczędnego, a także szeroką ofertą firm, które pomogą w realizacji projektu domu pasywnego krok po kroku. Nasz portal to źródło rzetelnej wiedzy dotyczącej całej branży budowlanej.

W dużej mierze skupiamy się na artykułach poświęconych nowoczesnym i energooszczędnym rozwiązaniom, które pozwolą na oszczędność energii na poziomie nawet 80%. Ponadto umożliwiamy naszym użytkownikom szybkie wyszukanie odpowiednich artykułów na temat budowy domów pasywnych, dzięki uporządkowaniu ich według kategorii. Czytelność naszej strony to nie jedyna zaleta serwisu. Nasz portal umożliwia także różnorodnym firmom branżowym prezentację swoich usług oraz oferty produktowej.

Dzięki temu nasi użytkownicy znajdują również wszelkie materiały do budowy energooszczędnych budynków. Zapraszamy na nasz portal wszystkie osoby chcące zgłębić tematykę budownictwa energooszczędnego, czy budujące dom pasywny według projektu. Ponadto zapraszamy firmy z branży budowlanej do współpracy z naszym portalem. Codziennie poruszamy nową tematykę związaną z budynkami, domami pasywnymi w formie ciekawych artykułów!

Opinie o "Pasywny-budynek.pl - dom projekty"

Czekamy na Twoją opinię »