Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Cintropur - filtry i wkłady

Cintropur - filtry i wkłady
  • Nazwa firmy: Airwatec
  • Ocena: 2.8/10 (62 głosów)

Internetowa strona o produktach marki Cintropur. Airwatec to belgijskie przedsiębiorstwo produkujące najwyższej klasy stacje uzdatniania wody pod szyldem Cintropur. Na polskim rynku urządzenia te cieszą się niesamowitą popularnością, przewyższając nawet znane i cenione włoskie filtry do wody Atlas Filtri. Część filtrów Cintropur działa na bardzo podobnej zasadzie jak Atlas Filtri, są ze sobą nieustannie porównywane, jednak wybór częściej pada właśnie na belgijskie urządzenia Cintropur. Jednym z ważniejszych atutów tych filtrów do wody jest prostota użytkowania.

Wkłady do mechanicznych filtrów do wody Cintropur to wysokiej jakości tworzywo przypominające cienki materiał. Każdy jest w stanie poradzić sobie z wymianą takiego wkładu. Dodatkowo koszt tych wkładów jest naprawdę niski, a same filtry do wody niemal niezniszczalne. Wystarczy zapytać dowolnego hydraulika o to, które filtry mechaniczne mają najlepszy stosunek ceny do jakości, by usłyszeć Cintropur. Coraz częściej firmy działające w branży technologii uzdatniania wody instalują u klientów zmiękczacze wody Denver Plus 30 poprzedzone mechanicznym filtrem Cintropur NW 25. To niewątpliwie bestseller wśród produktów tej marki.
Facebook

Opinie o "Cintropur - filtry i wkłady"

  • Grzegorz M » (raport)

    Dużo przydatnych informacji na temat filtrów Cintropur. Polecam zgłębić temat przed wyborem urządzenia tej firmy. Można mocno przepłacić lub kupić niewystarczający filtr. Ja zdecydowałem się na Cintropur NW 25 i jestem zadowolony.

    Data dodania: 04.11.2014, 10:42

Czekamy na Twoją opinię »