Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Szkolenie SQL

Szkolenie SQL
  • Nazwa firmy: SQLpedia
  • Miasto: Poznań
  • Ocena: 3.3/10 (59 głosów)

Przeprowadzamy szkolenia SQL na terenie całego kraju. Na łamach naszego serwisu przeczytasz szereg interesujących podpowiedzi, opracowań przerabiających różne aspekty dotyczące T-SQL, administracją baz na przykładzie SQL Server. Dobry projekt i programowanie systemów baz danych wymaga odpowiednich kompetencji. Zdarza się, że informacje prezentowane są w sposób niepełny, lub nawet nie poparty faktami. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu specjalistycznych kursów i możesz z tego doświadczenia czerpać.

Wyjaśnimy prosto i zwięźle na czym polega łączenie zbiorów SQL, jak zaprojektować znormalizowaną bazę danych. Zaprezentujemy tematy związane z administrowaniem systemów bazodanowych, praktyczną wiedzę i umiejętności, projektowanie w bazach danych. Zapewniamy wysokiej jakości źródła i przybory szkoleniowe. Kursy SQL, które proponujemy, to nasze autorskie opracowania tematów poparte latami doświadczenia w prowadzeniu szkoleń a także praktyki. Możesz znaleźć tutaj również, szkolenie SQL od podstaw, jednak napisany w niestandardowy sposób, podkreślający fundament T-SQL czyli matematyczną teorię zbiorów.

Wszystkie opisywane przez nas tematy, staramy się tłumaczyć w sposób bardzo przystępny a zarazem wyczerpujący temat. Jeśli, więc szukasz kompletnej wiedzy na temat m. in. pisania zapytań SQL lub programowania aplikacji bazodanowych - dobrze trafiłeś. Współpracujemy z partnerami Microsoft z zakresu Learning Solutions, dlatego też w kooperacji z nimi realizujemy również szkolenia autoryzowane Microsoft z zakresu systemów baz danych SQL Server. Informacje o składni języka T-SQL, czy praktyczne metody importu danych do bazy z różnych środowisk (np. jak zaimportować Excela za pomocą SQL).

Opinie o "Szkolenie SQL"

Czekamy na Twoją opinię »