Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Łukasz Sienicki - producent muzyczny

Łukasz Sienicki - producent muzyczny
  • Ocena: 3.1/10 (56 głosów)

Oficjalna strona najlepszego polskiego aranżera, kompozytora i producenta muzycznego polskiej muzyki Dance, Disco Polo i Pop. Łukasz Sienicki to aranżer muzyki tanecznej, która charakteryzuje się doskonałym nowoczesnym brzmieniem, przebojowością i tym "czymś", czego brakuje innym nagraniom gatunku. Łukasz Sienicki to również wokalista i autor setek tekstów utworów muzyki tanecznej. Na stałe współpracuje z elitą polskich i zagranicznych wykonawców muzyki Dance/Disco Polo.

W ofercie producenta znajdują się następujące usługi: Aranżacje Disco Polo i Dance, Teksty do utworów Disco Polo, Dance i Pop, Rejestracja wokalu, miks i mastering, Remiksy w dowolnej stylistyce, Lekcje emisji głosu dla wokalistów Disco - Dance, Wsparcie producenckie, Management, Teledyski oraz pełna opieka artystyczna. Łukasz Sienicki na stałe współpracuje z takimi gwiazdami jak: Akcent, Boys, Jorrgus, Kombi, Toples, Milano, After Party, Nice, Chicos, Megam, Etna, Focus, Mateo, Mikołaj Lajnweber, Boss, Soleo, Piękni i Młodzi, Vivat i wielu wielu innych. Łukasz Sienicki to również założyciel oraz główny producent popularnej w branży grupy producenckiej Noizz Bros Music Team, w skład której wchodzi śmietanka polskich producentów muzycznych.

Serdecznie zapraszam do współpracy zespoły, solistów i każdego, kto poszukuje unikalnego i nietypowego brzmienia swoich utworów. Błyskawiczna realizacja aranżacji, najniższe stawki za utwór, pełne wsparcie producenckie, nagrywanie, strojenie oraz miksowanie wokali gratis! Nowoczesne studio, najwyższej klasy brzmienie, dynamizm, świeżość i rozpoznawalność - to wszystko cechy produkcji muzycznych Łukasza Sienickiego. Nie szukaj dłużej producenta swojej płyty!

Opinie o "Łukasz Sienicki - producent muzyczny"

Czekamy na Twoją opinię »