Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Dlamojegodomu.pl odkurzacz

Dlamojegodomu.pl odkurzacz
 • Ocena: 3.5/10 (47 głosów)

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Ampuro. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu a jesteśmy dystrybutorem niemieckich odkurzaczy z filtrem wodnym Vivenso. Naszym klientom proponujemy najwyższej jakości urządzenia wyposażone w zbiornik z wodą wyłapujący i nie uwalniający do pomieszczenia zanieczyszczeń, kurzu i alergenów. Urządzenia oprócz tego oczyszczają powietrze i posiadają funkcję aromaterapii. Dysponujemy również szerokim wyborem akcesoriów i środków czyszczących. Zapewniamy profesjonalną obsługę i najwyższej jakości produkty. Więcej szczegółów znaleźć można na naszej witrynie.

Opinie o "Dlamojegodomu.pl odkurzacz"

 • Kowal » (raport)

  Firma Ampuro poleciła mi bardzo dobry produkt z którego jestem bardzo zadowolony. Po użyciu w mieszkaniu do filtrowania powietrza, zestawu czyszczącego Vivenso, można oddychać pełną piersią. Nieprzyjemne zapachy znikają bezpowrotnie.

  Data dodania: 06.06.2018, 12:45
 • Franek » (raport)

  Brawo Ampuro, takiego urządzenia potrzebowałem. Od ponad roku mam Vivenso i nie oddał bym je nikomu. Rzeczywiście działa tak jak tego oczekiwałem i polecam je każdej osobie. Brawo mam nadzieję że będę się nim cieszył kupę lat.

  Data dodania: 08.06.2018, 11:06

Czekamy na Twoją opinię »