Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Piaskowanie powierzchni - Womax

Piaskowanie powierzchni - Womax
  • Nazwa firmy: Womax
  • Adres: Domagalskiej 33A
  • Kod pocztowy: 42-260
  • Miasto: Kamienica Polska
  • Województwo: Śląskie
  • NIP: 5730002729
  • Telefon: 531 210 529
  • E-Mail: wmp8@wp.pl
  • Ocena: 3.9/10 (58 głosów)

Piaskowanie jest tanią i skuteczną metodą renowacji powierzchni, która szybko przywraca jej dawny blask. Usługi piaskowania mają zastosowanie również w renowacji części pojazdów, a także elementów maszyn, urządzeń oraz konstrukcji stalowych. Przedsiębiorstwo Womax stawia na wysoką jakość usług piaskowania, właśnie dlatego zatrudnia wyłącznie umotywowanych kompetentnych pracowników dla których, najważniejsze jest usatysfakcjonowanie klienta i rozwój renomy firmy Womax. Nasi pracownicy mają bogate doświadczenie we wszystkich typach usług oferowanych przez przez nasze przedsiębiorstwo.

Możemy w tym miejscu podkreślić przygotowanie personelu firmy Womax do skutecznego i bezpiecznego usuwania graffiti z powierzchni nie zabezpieczonych powłoką anty-graffiti, a także renowacji powierzchni wykonanych z marmuru oraz innych delikatnych materiałów. Warto także podkreślić przygotowanie załogi naszej firmy do prac w miejscach niedostępnych, wymagających specjalnych umiejętności, dla przykładu możemy w tym miejscu wspomnieć renowację bulwarów we Wrocławiu, gdzie usługi realizowaliśmy w wielu trudno dostępnych miejscach, usługi wykonywano z barek i przy użyciu linek alpinistycznych.

Gdy gabaryty piaskowanej części lub elementu na to pozwalają, jesteśmy w stanie przystąpić do realizacji usług piaskowania także bezpośrednio w siedzibie firmy Womax w Kamienicy Polskiej, miejscowości położonej 16 kilometrów od Częstochowy w kierunku Katowic. Firmie Womax można zlecić wykonanie takich usług jak piaskowanie: elewacji budynku, ścian betonowych, ceglanych, kamiennych, elementów drewnianych, w tym elewacje, drzwi, blaty i innych, pojazdy zabytkowe i współczesne, samochodowe i rowerowe, naczepy, przyczepy, felg, innego przeznaczenia ram stalowych, sprzętu budowlanego, w tym betoniarek, cystern, konstrukcji ze stali, metali kolorowych, maszyn rolniczych.
Facebook

Opinie o "Piaskowanie powierzchni - Womax"

Czekamy na Twoją opinię »