Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Agencja interaktywana - tukupie.pl

Agencja interaktywana - tukupie.pl
  • Telefon: +48 (81) 475 02 47
  • Ocena: 3.4/10 (66 głosów)

Strony internetowe - w dzisiejszym świecie firmowa strona internetowa przestała być już tylko wizytówką firmy. Obecnie na wizerunek firmy w internecie składa się szereg czynników, będących nieodłączną składową szeroko pojętego marketingu webowego. Firmowa strona internetowa to prawdopodobnie najbardziej skuteczna reklama firmy. Aby w pełni wykorzystać możliwości współczesnego internetu polecane przez nas rozwiązania łączą w sobie indywidualny projekt, wdrożenie, System CMS oraz optymalizacje pod kątem wyszukiwarek.

Sklepy internetowe - nasze rozwiązania wspomagają i usprawniają prowadzenie biznesu oraz sprzedaży produktów i usług przez internet. Sklep internetowy góruje nad tradycyjnymi placówkami szybkim dostępem do produktów oraz możliwością wyboru najbardziej dogodnej dla klienta formy płatności. Polecane przez nas rozwiązania łączą w sobie indywidualny projekt, wdrożenie sklepu wraz z dodatkowymi modułami integrującymi system m. in. z serwisem allegro, hurtowniami, płatnościami online.

Identyfikacja wizualna - projektujemy elementy graficzne, służące uzyskaniu czytelnego, spójnego i rozpoznawalnego wizerunku. System identyfikacji wizualnej to niezwykle ważny element strategii marketingowej firmy, który często decyduje o jej sukcesie rynkowym i marketingowym. W naszej ofercie, poza przygotowaniem znaku firmowego proponujemy również opracowanie innych elementów graficznych identyfikujących firmę.

Optymalizacja witryn internetowych - jednym z czynników wpływających na pozycję strony w wyszukiwarce, jest sposób prezentowania treści. Nie chodzi o graficzną strukturę strony, ale o to co jest dostępne robotom wyszukiwarek, czyli treść użyta wraz z odpowiednimi atrybutami. To one decydują o tym w jaki sposób zawartość umieszczona na stronie jest spostrzegana przez roboty wyszukiwarek. Ma to istotny wpływ na jakie słowa kluczowe lub frazy dana strona będzie się pojawiać w wynikach wyszukiwania.

Opinie o "Agencja interaktywana - tukupie.pl"

Czekamy na Twoją opinię »