Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Meble na wymiar do biura Bydgoszcz

Meble na wymiar do biura Bydgoszcz
  • Ocena: 3.2/10 (52 głosów)

Stolarką interesuję się od czasów szkoły. Poznałem ten fach od podstaw przerabiając poszczególne stopnie edukacji tak w kraju jak i poza granicami poznając również angielskie techniki i standardy. Przez 22 lata przepracowałem w stolarniach jako wykwalifikowany specjalista. W 2013 roku dysponując bardzo dużym bagażem doświadczenia jak również nieustającą pasją do konstruowania i wdrażania własnych innowacji podczas tworzenia różnorakiego rodzaju mebli, otworzyłem własną firmę.

W mojej ofercie znajdziecie Państwo zabudowy wnęk z systemami drzwi uchylnych, przesuwanych i łamanych, nowoczesne komody z szufladami z automatycznym domykiem, meble kuchenne nowoczesne i stylowe, meble sypialniane i do salonu, meble sklepowe, meble do recepcji, do firm handlowych, do gabinetów fryzjerskich jak również inne usługi, wycinanie skosów, łuków i oklejanie wykończeniowe wąskich płaszczyzn obrzeżem ABS i HPL.

Praca podzielona jest na etapy: 1 - Pomiary dokonywany na miejscu u klienta, następnie doradztwo i omawianie projektu. 2 - Następny krok to stworzenie wizualizacji oraz wyceny zlecenia. 3- Następnie są przygotowywane meble na warsztacie. 4- Ostatnim krokiem jest dowóz do klienta i specjalistyczny montaż. Możemy zaprojektować i wykonać każdy rodzaj mebli, dostosowane do wymagań zamawiającego i warunków zabudowy, również z projektu klienta. Profesjonalnie i terminowo wykonujemy wszelkie usługi w stolarni. Posiadam profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz zaplecze techniczne do przygotowania mebli.

Opinie o "Meble na wymiar do biura Bydgoszcz"

Czekamy na Twoją opinię »