Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Kuchnie na wymiar Bydgoszcz

Kuchnie na wymiar Bydgoszcz
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Województwo: Kujawsko-Pomorskie
  • E-Mail: biuro@i-meblenawymiar.pl
  • Ocena: 3.1/10 (28 głosów)

Chcielibyśmy zachęcić wszystkich Państwa do skorzystania z usług naszej firmy. Zajmujemy się produkcją i montażem kuchni na wymiar. Nasz zakład mieści się w Bydgoszczy. Oprócz kuchni wykonujemy także inne rodzaje mebli na zamówienie. Wszystkie nasze produkty robione są w oparciu o indywidualny projekt. W naszej ofercie znajdują się także meble łazienkowe, biurowe, do pokojów dziecięcych oraz salonów a także wszelkiego rodzaju zabudowy wnęk, szafy wnękowe, oraz garderoby. Na wszystkie nasze realizacje udzielamy 2-letniej gwarancji.

W materiały produkcyjne oraz akcesoria meblowe zaopatrujemy się u sprawdzonych i uznanych producentów krajowych oraz zagranicznych. Produkcją i montażem naszych kuchni zajmują się fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Fazę produkcyjną i montażową naszych realizacji poprzedza dokładny pomiar pomieszczeń w których meble mają się znaleźć oraz faza projektowa. Po zdjęciu wymiarów przygotowujemy dla Państwa komputerową wizualizację zabudowy i jeżeli jest to konieczne wprowadzamy niezbędne poprawki. Wizualizacja uwzględnia już kolorystykę i materiały, które Państwo wcześniej wybrali.

Na spotkaniu w czasie którego pobieramy wymiary pomieszczeń przedstawiamy Państwu również palety i próbki frontów, blatów, oklein a także akcesoriów wykończeniowych takich jak uchwyty, gałki, itp. Faza produkcyjna trwa 1 do 2 tygodni. Montaż gotowych zestawów kuchni na wymiar zajmuje od jednego do dwóch dni w zależności od skomplikowania projektu i wielkości pomieszczeń w których meble mają się znaleźć. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z naszymi realizacjami to zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdą tam Państwo również krótki poradnik - jak przygotować się do projektowania i zamawiania mebli na wymiar. Zapraszamy do odwiedzin strony i zadawania pytań.

Opinie o "Kuchnie na wymiar Bydgoszcz"

Czekamy na Twoją opinię »