Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Plansza.eu - przypnij swoją stronę

Plansza.eu - przypnij swoją stronę
  • Ocena: 3.8/10 (90 głosów)

Plansza.eu to spis stron, który proponuje reklamę płatną oraz bezpłatną witrynom www. Kolejka stron przeznaczonych do moderacji jest niesłychanie dokładnie analizowana przez moderatora. Opłata za wpis w wykazie przyspiesza jego sprawdzenie, z kolei bezpłatne zgłoszenie jest obciążone nawet 90-dniowym okresem oczekiwania na przeanalizowanie zgłoszenia.

Opisywany indeks jest ogólnotematyczny, dzięki temu nieomalże każda strona www może liczyć na miejsce reklamowe w jego bazie. Harmonogram reklamowania tego spisu jest skrupulatnie zaplanowany, dzięki temu jego siła praktycznie stale wzrasta a wyraża się to w szczególności tempem indeksowania nowych treści które pojawiają się w jego bazie.

Kilka kliknięć myszką i Twoja strona może pojawić się w kolejce do sprawdzenia przez moderatora. Nim jednakże zdecydujesz się na zgłoszenie, przemyśl metodę którą zechcesz dodawać swoją stronę, ponieważ anonimowe zgłoszenie nie da Ci możliwości edytowania danych, które wpisałeś w formularzu. Zarejestrowanie się przed zaproponowaniem strony da Ci bardzo dużo możliwości, które w przyszłości mogą się przydać choćby do zmiany tytułu we wpisie.

Opinie o "Plansza.eu - przypnij swoją stronę"

Czekamy na Twoją opinię »