Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Zaproszenia ślubne - comfore.pl

Zaproszenia ślubne - comfore.pl
 • Nazwa firmy: Comfore.pl
 • Miasto: Warszawa
 • Województwo: Mazowieckie
 • Ocena: 3.5/10 (52 głosów)

Zespół Comfore.pl zajmuje się produkcją szeroko rozumianej galanterii papierniczej. Nasza działalność została ukierunkowana na wyroby związane z takimi wydarzeniami jak ślub, wesele, chrzciny oraz chrzest. Wieloletnia praca i towarzysząca jej staranność sprawiły, że nasi klienci chętnie korzystają z naszych usług przy okazji najróżniejszych uroczystości oraz imprez rodzinnych. Mimo, że realizujemy zamówienia na szereg najróżniejszych produktów, to jednak trzon naszej oferty stanowią oryginalne zaproszenia ślubne. Zaproszenia ślubne naszej produkcji wyróżniają się unikatową stylistyką, precyzyjnym wykonaniem oraz efektownymi papierami ozdobnymi.

Korzystając z naszych usług, Klienci mają możliwość zamawiania zaproszeń z własnymi treściami lub tymi, które stworzyliśmy na potrzeby każdego z produktów. Produktami, które uzupełniają ofertę na zaproszenia ślubne są nasze wyjątkowe winietki ślubne oraz zawieszki na alkohol. Decydując się na zamówienie kompletu 3 wyrobów papierniczych, klient zyskuje spójność ich szaty graficznej, co pozytywnie wpływa na odbiór całej oprawy uroczystości. Innymi godnymi polecenia produktami Comfore są: zaproszenia na rocznicę ślubu, zaproszenia na chrzest, zaproszenia komunijne. Powyższe pozycje w żadnym stopniu nie odbiegają jakościowo od zaproszeń ślubnych i zawsze stanowią efektowne uzupełnienie oprawy każdej uroczystości czy też imprezy.

Opinie o "Zaproszenia ślubne - comfore.pl"

 • Marzena » (raport)

  Wraz z obecnym już mężem zamówiliśmy z Comfore zestaw papeterii ślubnej (zaproszenia ślubne, zawieszki na wódkę oraz winietki). Wszystko zostało wykonane wzorowo i prezentowało się świetnie. Bardzo polecam!

  Data dodania: 05.05.2017, 16:34
 • Katarzyna » (raport)

  Osobiście jestem bardzo zadowolona z zaproszeń, które wykonała dla nas firma Comfore. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie, całość schludna i elegancka. Polecam!

  Data dodania: 19.07.2017, 15:05
 • Marta » (raport)

  Jak dla mnie to jedne z najfajniejszych zaproszeń ślubnych w sieci! Eleganckie i oryginalne wzory, które jeszcze lepiej niż na zdjęciach prezentują się na żywo.

  Data dodania: 13.12.2018, 13:03

Czekamy na Twoją opinię »