Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron Internetowych z podziałem na branże

Adwokatpytlewski.pl

Adwokatpytlewski.pl
  • Ocena: 7.4/10 (32 głosów)

Widoczna strona internetowa stanowi część przedsiębiorstwa będącego indywidualną praktyką prawniczą mającą siedzibę w Dąbrowie Górniczej i dodatkowe biuro w mieście Jastrzębiu-Zdroju. Przedstawiana Państwu domena zawiera informacje dotyczące osoby adwokata w tym posiadane wykształcenie i przedbieg dotychczasowej kariery zawodowej w okresie bezpośrednio poprzedzającym rozpoczęcie wykonywania usług na rzecz swoich klientów.

Wynika z niej równocześnie, iż adwokat udziela pomocy prawnej pomagając klientom na rozwiązywanie sporów z kontrahentami (prawo umów handlowych), współmałżonkami (prawo rodzinne), najbliższą rodziną (prawo spadkowe), pracodawcą (prawo pracy), Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (prawo ubezpieczeń społecznych), a także organami ścigania (prawo karne) oraz organami aparatu skarbowego (odpowiedzialność skarbowa). Zasadą obowiązującą w kancelarii jest to, że adwokat czynności na rzecz klientów wykonuje samodzielnie przy użyciu własnej wiedzy i doświadczenia zawodowego.

W wyjątkowych sytuacjach dochodzi do powierzenia wykonania określonej czynności innej osobie, najczęściej aplikantowi lub innemu adwokatowi, lecz tylko i wyłącznie wówczas gdy doszło do ustalenia terminów sądowych w tym samym czasie. Jest to jeden z powodów dla których nie jest możliwa obecność mecenasa w różnych miejscach w tym samym czasie. Witryna informuje o zasadach płatności i zakresie świadczonych usług prawnych przez adwokata. Przede wszystkim zaś przedstawia zasadę naczelną obowiązującą w kancelarii a którą jest każdorazowe negocjowanie stawki wynagrodzenia za wykonaną usługę.
Google Plus

Opinie o "Adwokatpytlewski.pl"

  • Ewa Internautka » (raport)

    Fajna strona trochę przypomina portal banku, ale poza tym chyba jest ok.

    Data dodania: 20.12.2017, 16:44

Czekamy na Twoją opinię »