Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Pożyczki pozabankowe Get-Money.pl

Pożyczki pozabankowe Get-Money.pl
 • Nazwa firmy: Portal Finansowy Get-Money.pl
 • Adres: Targowa 72
 • Kod pocztowy: 03-734
 • Miasto: Warszawa
 • Województwo: Mazowieckie
 • Ocena: 4.4/10 (72 głosów)

Internetowe Centrum Kredytowe Get-Money.pl, to firma z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca profesjonalne usługi pośrednictwa kredytowego. Pomagamy wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, najlepszą pożyczkę ratalną, najkorzystniejszą chwilówkę, a także najtańszy leasing przyznawany na dowód osobisty. Współpracujemy z wieloma instytucjami bankowymi i pozabankowymi, wskutek czego, nasza oferta jest zawsze różna, indywidualnie dopasowana i najkorzystniejsza na rynku. Pomagamy zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym. Na naszej stronie internetowej można dokonać bezpłatnej analizy i porównać liczne oferty, należące zarówno do banków jak i innych instytucji pozabankowych i na tej podstawie można dobrać najlepszą pożyczkę krótkoterminową lub długoterminową dla siebie. Dla nas każdy klient jest wartościowy, a z niesionej współpracy czerpiemy wielką satysfakcję. Czasem w życiu każdy z nas boryka się z kłopotami pieniężnymi, a nawet długami. Jeśli potrzebujesz gotówki, to odwiedź naszą stronę internetową i zobacz, w jaki sposób zdołamy Cię wesprzeć.
Facebook YouTube

Opinie o "Pożyczki pozabankowe Get-Money.pl"

 • Bożena K. » (raport)

  Dzięki stronie get-money.pl podjęłam decyzję co do pożyczki gotówkowej na remont naszego domu. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na pożyczkę bankową z gwarancją najniższego oprocentowania. Mam już pieniądze, omówioną ekipę remontową i teraz pozostało nam tylko opracować dokładny planu remontu mieszkania.

  Data dodania: 19.07.2016, 10:41
 • Tomasz Nowotniak » (raport)

  Na stronie www.get-money.pl znalazłem atrakcyjną ofertę pierwszej pożyczki bez prowizji i bez odsetek na kwotę 2500 zł. Pieniądze otrzymałem bardzo szybko. Kasę mam oddać w dwóch ratach i nie zostanie mi naliczona żadna prowizja pod warunkiem spłaty w terminie. Tutaj znajdziecie dużo podobnych ofert. Polecam sprawdzić ofertę pożyczek za darmo!

  Data dodania: 03.11.2016, 10:54

Czekamy na Twoją opinię »