Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Baby English Center angielski Łódź

Baby English Center angielski Łódź
  • Nazwa firmy: Baby English Center
  • Adres firmy: 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69
  • Kod pocztowy: 90-558
  • Miasto: Łódź
  • Województwo: Łódzkie
  • NIP: 8281363660
  • Telefon: 601 420 888
  • E-Mail: info@babyenglishcenter.pl
  • Godziny pracy: Pn. - Pt.: 13 - 20
  • Ocena: 3.8/10 (17 głosów)

Baby English Center to najszybciej rozwijająca się szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat z Łodzi i okolic, która na rynku funkcjonuje od ponad 4 lat. Szkoła mieści się na parterze w centrum Łodzi. Zmotoryzowani rodzice mogą zaparkować samochód na parkingu przy szkole lub przy ulicy (bezpłatnie). Szkoła jest bardzo kolorowa i dostosowana do dzieci. Do dyspozycji obecnie mamy 3 dobrze wyposażone sale w których od poniedziałku do soboty włącznie - odbywają się zajęcia - raz lub 2 razy w tygodniu. Rodzice podczas, gdy dziecko jest na swoich zajęciach mogą trochę odpocząć i zrelaksować się przy pysznej kawie lub gorącej herbacie w naszej mini kawiarni.

Zajęcia angielskiego dla dzieci są prowadzone w bardzo dynamiczny i energiczny sposób z dużą ilością zabaw ruchowych, śpiewu i tańca - bez nudnego siedzenia w ławkach. Uczymy dzieci przez zabawę - stąd efekty przychodzą bardzo szybko i pozostają na długo. Jesteśmy zwolennikami, że uczenie dziecka języka - to uczenie pełnymi zdaniami, zadawanie pytań i odpowiadania na nie. aby później w praktyczny sposób dziecko mogło zastosować zdobytą u nas wiedzę. Wiemy, że uczenie samych wyrazów się po prostu nie sprawdza na dłuższą metę - tak jak jest to praktykowane w innych placówkach.

Całe zajęcia są prowadzone w języku angielskim, aby dziecko przez całe 50 minut trwania zajęć mogło się osłuchiwać z językiem angielskim. Dzieci do grup kwalifikujemy w oparciu o wiek oraz na podstawie indywidualnych umiejętności dziecka, które weryfikujemy podczas pierwszej bezpłatnej lekcji pokazowej, na której może wyjątkowo uczestniczyć rodzic w raz z dzieckiem. Każde dziecko w naszej szkole językowej otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej za pośrednictwem której może poćwiczyć materiał we własnym zakresie również w domu lub nadrobić zaległości spowodowane chorobą. A w przypadku dłuższej nieobecności - istnieje możliwość odrobienia zajęć z nauczycielem. Zapraszamy!
Facebook YouTube

Opinie o "Baby English Center angielski Łódź"

Czekamy na Twoją opinię »