Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe
 • Ocena: 3.3/10 (66 głosów)

Dzięki Studio Kalendarzy sprawisz, że Twoja firma zyska eleganckie i bardzo efektowne kalendarze książkowe z wytłoczonym na okładce logo firmy. To właśnie takie kalendarze stanowią jeden z najbardziej poszukiwanych i cenionych gadżetów reklamowych w jakie inwestują polskie firmy. Niewątpliwie dzieje się tak, gdyż kalendarze książkowe z logo firmy, to nie tylko praktyczne narzędzie pracy ale również atrakcyjny nośnik reklamy. Dzięki nawet niewielkim działaniom mającym na celu personalizację kalendarzy, posłużą one również jako firmowy prezent dla stałych klientów firmy, którzy z pewnością docenią taki upominek. Kalendarze książkowe można personalizować na dwa podstawowe sposoby: poprzez wytłoczenie loga na okładce kalendarza - stworzenie wkładki informacyjno/reklamowej, którą wkleja się tuż za okładką kalendarza. W Studio Kalendarzy możesz zamówić kalendarze książkowe w różnych ich odmianach oraz formatach, a my każdy z nich zindywidualizujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami! Zamów swój idealny gadżet firmowy w postaci kalendarza książkowego już dziś!

Opinie o "Kalendarze książkowe"

 • Stanisław W. » (raport)

  Kalendarze pierwsza klasa! Na moje zamówienie składało się 200 sztuk kalendarzy dziennych w formacie A5 w indywidualnej oprawie drukowanej. Każda sztuka jest nie tylko porządnie wykonana, ale również po prostu świetna!

  Data dodania: 17.03.2015, 14:01
 • Klient » (raport)

  Kalendarze jakie zamawialiśmy w tym roku miały być wyjątkowe, gdyż obchodziliśmy dziesięciolecie istnienia firmy. Wybór padł na Studio Kalendarzy. Kalendarze książkowe, które przyszły kurierem okazały się być super i bardzo ułatwiły nam celebrację rocznicy, jako urodzinowe upominki dla naszych klientów. Polecamy!

  Data dodania: 21.04.2015, 17:26

Czekamy na Twoją opinię »