Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Projektowanie wnętrz Bydgoszcz

Projektowanie wnętrz Bydgoszcz
 • Nazwa firmy: Mobiliani Design
 • Adres: Słoneczna 2M/50
 • Kod pocztowy: 85-843
 • Miasto: Bydgoszcz
 • Województwo: Kujawsko-Pomorskie
 • Telefon: 696 555 120
 • E-Mail: kontakt@mobilianidesign.pl
 • Godziny pracy: Pn. - Pt.: 9 - 17
 • Ocena: 3.6/10 (48 głosów)

Biuro projektowania i aranżacji wnętrz Mobiliani Design z Bydgoszczy oferuje połączenie klasycznej usługi projektowania wymarzonych wnętrz (domu, apartamentu, obiektu komercyjnego lub handlowego) wraz z wykonawstwem, czyli tak zwaną "realizacją pod klucz". Posiadając duże doświadczenie w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, a także współpracując z różnymi firmami z branży budowlanej, postanowiliśmy zaoferować bardzo kompleksowe usługi składające się na proces kompletnego zaprojektowania i oddania wnętrz do użytku.

W ramach korzystania z usług Mobiliani Design otrzymujecie, Drodzy Klienci, dostęp do całego szeregu usług: profesjonalne projektowanie wnętrz bazujące na założeniach projektowych, aranżacja wnętrz i dobór wszystkich elementów dekoracyjnych, sprowadzanych od naszych dostawców, wytworzenie mebli na wymiar przez naszą firmę Mobiliani (meble kuchenne, meble łazienkowe, salonowe itd.), nadzór autorski, który wykonuje architekt wnętrz (czyli dbanie o zgodność realizacji z projektem) pełna realizacja wnętrz poprzez udział firmy remontowo-wykończeniowej.

Architekci wnętrz z Mobiliani Design wykonują nowoczesne, stylowe projektowanie wnętrz przeznaczone zarówno dla inwestorów indywidualnych (apartamenty, mieszkania, domy), jak też komercyjnych (deweloperzy, sklepy, butiki, hotele, restauracje i inne obiekty handlowo-usługowe). Firma posiada własne mieszkanie projektowe (demonstracyjne) znajdujące się na osiedlu apartamentów w Bydgoszczy, gdzie serdecznie zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów. Oferujemy również usługi projektowania i aranżacji wnętrz poza Bydgoszczą, w innych miastach w Polsce i za granicą.
Facebook YouTube

Opinie o "Projektowanie wnętrz Bydgoszcz"

 • Jolanta » (raport)

  Jestem zadowolona ze współpracy - projekt wnętrza kuchni wyszedł nowocześnie, a przy tym pięknie, skorzystałam też z mebli na wymiar, który produkuje ich druga firma. Pani architekt konsultowała wszystko na każdym etapie realizacji. Jedynym mankamentem był mały poślizg. Pozdrawiam.

  Data dodania: 29.12.2015, 11:28

Czekamy na Twoją opinię »