Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Efektywna bioenergoterapia

Efektywna bioenergoterapia
  • Miasto: Łódź
  • Województwo: Łódzkie
  • Ocena: 3.2/10 (56 głosów)

Bioenergoterapia jest coraz częściej docenianą metodą leczenia. Bez inwazyjnych środków i częstokroć bez udziału lekarza chorzy odzyskują zdrowie. Czym tak rzeczywiście jest i w czym tkwi jej moc? Bioenergoterapia jest znaną techniką leczenia w medycynie naturalnej. Metodyka leczenia istnieje od wieków, ponieważ energia warunkuje nasz stan zdrowia. Uczeni z Chin uważają, że choroba to nic innego, jak objaw złego przepływu energii, z której w całości się składamy. Na czym polega leczenie? Sprawdza ono i poprawia nieprawidłowości w energii (jakie widać w aurze organizmu), posługując się w tym celu strumieniem energii.

Aura jest to 7 warstwowe pole bioplazmatyczne. Odpowiadają one za fizyczną i psychiczną kondycję organizmu. W wypadku zmian chorobowych, są one dostrzegalne w aurze, którą da się sfotografować z wykorzystaniem aparatu kirlianowskiego. By pozbyć się symptomów chorobowych, trzeba zlokalizować zaburzenia i je usunąć. Nieprawidłowości niszczą stan równowagi energetycznej i tworzą choroby. Nasze ciało i pole bioplazmatyczne są ze sobą połączone - gdy poprawnie na siebie oddziałują, stan zdrowia jest w normie. Bioenergoterapia pomaga leczyć ludzi, na widok których lekarze rozkładają ręce. Objawy chorobowe mają ścisły związek z psychiką, emocjami i postępowaniem, a wszystkich "usterek" należy szukać w ludzkiej aurze.

Metoda jest bezbolesna, nie wymaga inwazyjnych środków, zna mnóstwo udowodnionych przypadków wyleczeń i nie ma skutków ubocznych. Terapeuta może przekazywać energię przez dotyk, przysunięcie dłoni czy masaż, niekiedy zabiegi są wykonywane także na odległość. Energia nie zna pojęcia odległości (potwierdzone naukowo). Podczas terapii w organizmie zachodzą różnorodne procesy biochemiczne np. aktywność enzymów ulega poprawie. Zahamowane jest szkodliwy wpływ bakterii, znikają infekcje i stany zapalne. Zmienia się krew i ilość hemoglobiny. To jedynie część zalet, jakie przynosi ta forma leczenia.

Opinie o "Efektywna bioenergoterapia"

Czekamy na Twoją opinię »