Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Regresja do poprzednich wcieleń

Regresja do poprzednich wcieleń
  • Nazwa firmy: Instytut Eksploracji Duszy i Umysłu
  • Kod pocztowy: 60-392
  • Miasto: Poznań
  • Województwo: Wielkopolskie
  • Telefon: 518 589 114
  • E-Mail: kontakt@instytutduszy.pl
  • Ocena: 2.9/10 (47 głosów)

Jako niemalże jedyna osoba w Polsce oferuję wyjątkową i nietuzinkową usługę jaką jest regresja do życia między wcieleniami wzorowana na metodzie regresji hipnotycznej LBL (z angielskiego: life between lives) opracowanej i wypromowanej przez dra Michaela Newtona, znanego i cenionego na całym świecie amerykańskiego badacza świata duchowego, hipnoterapeutę i autora książek: Wędrówka Dusz, Przeznaczenie Dusz, Życie między wcieleniami, Brzmienie Życia. Metoda stosowana przeze mnie jest udoskonalona oraz wzbogacona o elementy religii Wschodu (takie elementy jak np. badanie rodzaju i ilości karmy do przepracowania na obecną inkarnację).

Usługa przeze mnie oferowana obejmuje także cofanie pacjenta do przeszłych wcieleń oraz (na życzenie) wędrówkę w czasie do przyszłości w obecnym życiu i do przyszłych inkarnacji (jest to tzw. progresja hipnotyczna). Moja szeroka oferta zawiera również tradycyjną hipnozę psychologiczną i hipnozę behawioralną.

Oferuję pacjentom pomoc w zwalczaniu depresji, lęków, fobii, nerwicy, szkodliwych nawyków, natręctw. Hipnoza przeze mnie stosowana umożliwia również pozbycie się szkodliwych nałogów, uzależnień, jak również poprawienie koncentracji i przyspieszenie procesu nauki i wchłaniania wiedzy dzięki zaaplikowaniu specjalnej sugestii hipnotycznej w trakcie procesu hipnozy. Klient na życzenie może skorzystać także z oferowanych przeze mnie usług specjalnych jakimi są: odnajdywanie zaginionych ludzi i zwierząt, szukanie zagubionych przedmiotów, skrytek, skarbów i kosztowności przy pomocy informacji zdobytych w trakcie trwania seansu hipnotycznego.
Facebook YouTube

Opinie o "Regresja do poprzednich wcieleń"

Czekamy na Twoją opinię »