Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Peeling laserowy - AtenaClinic

Peeling laserowy - AtenaClinic
  • Ocena: 3.4/10 (38 głosów)

W medycynie estetycznej nie może być przypadków. Wymaga ona delikatnego podejścia do pacjenta i jego problemu, dlatego lekarze Atenyclinic każdą swoją decyzję podejmują z dużą rozwagą. W naszym gabinecie wykonujemy szereg zabiegów medycyny estetycznej, które mają podkreślić urodę naszych pacjentów. W ofercie znajduje się między innymi bardzo popularna depilacja laserowa czy modelowanie ust. Depilacja laserowa to zabieg wykonywany laserem MeDioStar.

Dzięki dużej mocy dociera do mieszków włosowych na głębszych poziomach przez co depilacja laserowa jest bardziej skuteczna. Natomiast modelowanie ust to bezpieczny zabieg, wykonywany z użyciem kwasu hialuronowego. Z jego pomocą jest możliwe nie tylko modelowanie ust, ale także zwiększenie ich objętości lub tylko nawilżenie ust bez zmiany dotychczasowego ich rozmiaru. Oprócz zabiegów medycyny estetycznej możemy zaoferować bardziej inwazyjne zabiegi chirurgiczne do jakich zalicza się plastyka brzucha czy usuwanie blizn, w tym także usuwanie blizn potrądzikowych.

Plastyka brzucha pozwala na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej i zbędnych partii skóry co prowadzi do spłaszczenia brzucha, a także wzmocnienia mięśni ściany jamy brzusznej. Plastyka brzucha może wyraźnie poprawić wygląd tej części ciała. Dla osób, które posiadają różnego rodzaju blizny np. pooperacyjne, pooparzeniowe proponujemy usuwanie blizn, także blizn potrądzikowych, z którymi zmaga się wielu młodych ludzi. Wbrew mitom jakie funkcjonują wokół medycyny estetycznej, zabiegi te wykonywane z umiarem z pewnością podkreślą Państwa urodę.

Opinie o "Peeling laserowy - AtenaClinic"

Czekamy na Twoją opinię »