Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Fascinate.pl - obrączki ślubne

Fascinate.pl - obrączki ślubne
  • Nazwa firmy: Fascinate
  • Adres: Kowalowy 21
  • Kod pocztowy: 38-200
  • Miasto: Jasło
  • Województwo: Podkarpackie
  • NIP: 685-197-98-66
  • Telefon: 666 607 501
  • E-Mail: poczta@fascinate.pl
  • Ocena: 4.3/10 (67 głosów)

Marzysz o pięknej ceremonii ślubnej, o niezapomnianym dniu zaręczyn? Pora się przedstawić! Jesteśmy firmą niewielką, może nawet małą, ale pełną pasji i chęci oferowania właśnie Wam najwyższej jakości biżuterii negocjując przy tym najlepszą możliwą cenę! Bezapelacyjnie największą uwagę przykładamy do doboru odpowiednich firm jubilerskich, które dostarczają dla nas, a później my dla Was biżuterię wykonaną z zachowaniem najwyższej dbałości o detale i największej staranności wykonania. Obrączki ślubne to najważniejszy asortyment w naszym sklepie.

Spośród mnóstwa wzorów rozróżniamy złote obrączki ślubne, obrączki ślubne z białego złota palladowego - antyalergicznego oraz obrączki tytanowe - zdecydowanie najtwardsze sztuki na rynku! Pierścionek zaręczynowy! Tylko u nas! Różnorodność wzorów i kolorów kruszcu to gwarancja, że każdy pan zaskoczy wybrankę swojego serca. W naszym sklepie znajdziesz złote pierścionki zaręczynowe z brylantami, pierścionki zaręczynowe z białego złota a także pierścionki zaręczynowe z zawsze modnymi kryształami Swarovski. Kryształy Swarovski to oddzielny dział w naszym jubilerskim sklepie internetowy. Biżuteria Spark, bo o niej teraz mowa to najbardziej uniwersalna a zarazem najpiękniejsza biżuteria ślubna!

Wśród pełnej gamy biżuterii ślubnej wyróżnić należy nietuzinkowe bransoletki Spark, wyjątkowe kolczyki Spark, przepiękne naszyjniki Swarovski. To wszystko sprawia, iż Panna Młoda w dniu ślubu wygląda oszałamiająco. Biżuteria Spark firmy Corundum to nie tylko biżuteria ślubna. Corundum to również producent biżuterii wieczorowej i codziennej, dzięki której każda Pani będzie mogła wyróżnić się w tłumie i pokazać się od najpiękniejszej strony! Na koniec mamy dla Was coś wyjątkowego! Biżuteria Joccos Design, bo o niej mowa to połączenie niepowtarzalnego stylu i wyrafinowania designerskiego docenianego już w całym świecie mody! Joccos Design to przede wszystkim wyjątkowa biżuteria skórzana!
Facebook

Opinie o "Fascinate.pl - obrączki ślubne"

Czekamy na Twoją opinię »