Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Kuchnie, meble kuchenne Bielsko

Kuchnie, meble kuchenne Bielsko
  • Nazwa firmy: KuchnieMP
  • Adres: Piekarska 86
  • Kod pocztowy: 43-300
  • Miasto: Bielsko-Biała
  • Województwo: Śląskie
  • E-Mail: biuro@kichniemp.pl
  • Ocena: 3.8/10 (56 głosów)

Zapraszamy do krainy naszych mebli kuchennych, gdzie odnajdziesz porywające sposoby, bogaty design, solidność kreacji i wiele, wiele ponadto. Współpracujemy z najznamienitszymi dostawcami takimi jak Blum co powoduje że nasze meble potrafią wytrwać długie lata użytkowania w doskonałym stanie. Salon mebli kuchennych KuchnieMP wykreuje dla Państwa współczesne umeblowanie kuchenne, z niezrównaną dbałością o szczegóły.

Nasze meble kuchenne na wymiar cechują się rzetelnością wykonania, odpornością, wyróżnia je także nowoczesny wygląd, który wywoła to że zakochasz się w Twojej nowiutkiej kuchni. Przez własne długotrwałe doświadczenie w planowaniu kuchni potrafimy perfekcyjnie zaplanować kuchnie na wymiar tak aby uzyskać jak najdoskonalsze wykorzystanie przestrzeni pomieszczenia kuchennego. Wspomożemy również dopasować odpowiedni sprzęt AGD.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego studia mebli kuchennych znajdującego się w mieście Bielsko Biała, w którym odpowiemy na Wasze zapytania, doradzimy podczas wyboru kolorystyki mebli kuchennych, wykonania oświetlenia oraz ułożenia mebli kuchennych w Twojej nowej kuchni. Mimo temu iż nasz salon kuchni na wymiar mieści się w Bielsku zapraszamy również zainteresowane z innych miejscowości takich jak Cieszyn, Żywiec, Oświęcim oraz z innych części Polski, gdyż swoje usługi prowadzimy na terenie całego kraju jak również za granicami naszego kraju.

Opinie o "Kuchnie, meble kuchenne Bielsko"

Czekamy na Twoją opinię »