Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Meble Potocki

Meble Potocki
  • Nazwa firmy: Meble Potocki Sp. z o.o.
  • Adres: Sokolnicka 58
  • Kod pocztowy: 62-021
  • Miasto: Paczkowo
  • Województwo: Wielkopolskie
  • NIP: 7773382728
  • Telefon: 502 403 484
  • E-Mail: potocki@stoly-krzesla.com.pl
Potrzebne są Ci nowe meble drewniane do salonu? Zależy Ci na wysokiej jakości oraz ciekawym designie? Liczy się dla Ciebie także szeroki wybór oraz możliwość personalizacji elementów wyposażenia? Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem! Jako producent mebli drewnianych działamy już od ponad 30 lat. Nasza rodzinna firma specjalnie dla Ciebie tworzy meble, które są wyjątkowo odporne na zniszczenia. To wszystko zasługa trwałych gatunków drewna - buku czy dębu. Do tego całość wykańczamy specjalnymi bezpiecznymi lakierami, które dodatkowo zabezpieczają całą strukturę.

Masz więc pewność, że Twoje stoły z litego drewna czy drewniane krzesła pozostaną w idealnym stanie na lata. Co dokładnie znajdziesz jednak w naszym asortymencie? Przede wszystkim są to wspomniane meble do salonu - meblościanki, szafki RTV, ławy, komody, sofy oraz narożniki z systemem włoskim. Do tego oferujemy szeroki wybór elementów wyposażenia do jadalni - stoły drewniane w różnych kształtach oraz kolorach, a także krzesła - klasyczne lub tapicerowane. W jednym miejscu kompleksowo wyposażysz całe swoje mieszkanie!

Dbamy o to, abyś miał pełną swobodę wyboru. Składając zamówienie, możesz więc wskazać, czym ma charakteryzować się Twój nowy mebel. Jesteś w stanie wybrać gatunek drewna, jego kolor, rodzaj wykończenia, kształt nóżek czy rodzaj zastosowanej tapicerki obiciowej. Tym samym z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie do swojego mieszkania i zadbasz o wyjątkową aranżację! Nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko zaprosić Cię na stronę naszego sklepu internetowego oraz do stacjonarnego salonu zlokalizowanego w Poznaniu! Życzymy udanych zakupów!
Facebook

Opinie o "Meble Potocki"

Czekamy na Twoją opinię »