Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Tynki i materiały budowlane - Astex

Tynki i materiały budowlane - Astex
  • Nazwa firmy: ASTEX Puczyńscy
  • Adres: Ciechocińska 12-18
  • Kod pocztowy: 87-700
  • Miasto: Aleksandrów Kujawski
  • Województwo: Kujawsko-Pomorskie
  • Telefon: 692 003 199
  • E-Mail: zamowienia@astex-tynki.pl
  • Godziny pracy: Pn. - Pt.: 8 - 16
  • Ocena: 3.7/10 (41 głosów)

ASTEX jest fabryką materiałów budowlanych wytwarzającą tynki, w tym tynki silikonowe, tynki akrylowe, zaprawy klejowe do systemu dociepleń oraz i ocieplenia o całkowicie polskim kapitale. Artykuły produkowane przez tę firmę okazują się znane z jednej strony na rynku krajowym lecz także zagranicznym: Szwecji, Wyspach Brytyjskich, Państwach Wspólnoty Niepodl. Państw. Unowocześniając park urządzeń została podniesiona siła produkcyjna oraz nieustannie jest rozszerzany wybór produktów, które produkujemy. Zapewniamy naszym produktom znakomitą jakość, a obecnym i nowym klientom dostarczamy dużo radości z ich wykorzystywania.

Prace badawcze znajdujące się w Astex-Tynki - Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego laboratorium, gdzie udoskonalamy lokalne produkty oraz przeprowadzamy wszelkiego rodzaju badania. W roku 2010 zakupiliśmy jedną z najbardziej nowoczesnych linii do produkcji zapraw na mokro i farb, a w roku 2011 zwiększyliśmy w dalszym ciągu masy przerobowe w systemach na sucho poprzez kupno jeszcze nowocześniejszej taśmy produkcyjnej oraz przez modernizacje suszarni do piasku w 2012r. Zakończeniem etapu unowocześnienia firmy było otrzymanie dnia 12 czerwca 2006 roku Certyfikatu ISO 9001:2008.

Naszą pozycję w rynku gwarantuje to, iż współpracujemy z wieloma podmiotami budowlanymi i wykonawczymi, które w całości pracują na dostarczanym przez nas systemie ociepleń elementów zewnętrznych budynków nazywającym się ASTEX-TERM. Produkcja systemów ociepleń - Wytwarzamy też zaprawy klejowe i tynki dla różnych producentów systemów ociepleń pod ich własną marką. Kilkuletnie eksperiencję w fabrykacji z nieprzeciętnie trudnymi kontrahentami postawiło przed nami utrzymanie doskonałej jakości produktów, wdrażanie innowacyjnych i projekty w laboratorium.
Facebook Google Plus YouTube

Opinie o "Tynki i materiały budowlane - Astex"

Czekamy na Twoją opinię »