Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Farma Iluzji

Farma Iluzji
  • Nazwa firmy: Farma Iluzji
  • Adres: Mościska
  • Kod pocztowy: 08-455
  • Miasto: Trojanów
  • Województwo: Mazowieckie
  • NIP: 8262173119
  • Telefon: 503 989 393
  • Ocena: 3.1/10 (9 głosów)

Farma Iluzji to niepowtarzalny park rozrywki przeznaczony dla rodzin z dziećmi. niespodzianki przygotowane przez organizatorów są tak urozmaicone, że nawet najmłodsi odnajdą pośród nich coś dla siebie. Zaletą Farmy Iluzji jest jej lokalizacja. Park umiejscowiony został na wspaniałych obszarach wiejskich. Otaczają go spore tereny zielone z przewagą lasów, co należy uznać za nieodłączną ozdobę tego miejsca. Park jest różnorodnie zaopatrzony. Poza ponad sześćdziesięcioma niespodziankami, do dyspozycji odwiedzających są również grille, jak również zaplecze gastronomiczne.

Jest też możliwość rozpalenia ogniska, co stanowi dodatkowe urozmaicenie. Jednak to w dalszym ciągu nie wszystko! Na terenie parku obecna jest scena, na której w każdy weekend oraz przez całe wakacje oglądać można zapierające dech w piersiach fascynujące występy. To wszystko przyczyniło się do tego, że Farma Iluzji uznana jest najlepszym produktem turystycznym w Polsce, na co dowodem są przyznawane jej certyfikatu i otrzymanie trzeciego miejsca w konkursie zorganizowanym przez portal Dziecko w Podróży.

Farma Iluzji to bez wątpienia duma Mazowsza, dlatego odwiedziny w niej to niemal obowiązek podczas obecności w okolicy. Do parku corocznie wybierają się rodziny z całej Polski, a pobyt w nim zazwyczaj okazuje się być jednym z najbardziej ekscytujących i niezapomnianych wakacyjnych wspomnień. Farma jednocześnie bawi oraz rozbudza wyobraźnię dzieci, dlatego niejeden rodzic poleca to miejsce na aktywne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Latająca Chata Tajemnic, Tunel Zapomnienia czy Labirynt Luster to tylko niektóre atrakcje, które uczą i bawią jednocześnie. Dlatego Ty również w tym roku obowiązkowo odwiedź Farmę Iluzji ze soją rodziną.

Opinie o "Farma Iluzji"

Czekamy na Twoją opinię »