Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Fotografia ślubna Bydgoszcz
  • Nazwa firmy: Fotograf Michał Tomaszewski
  • Adres: Rupniewskiego 10
  • Kod pocztowy: 85-791
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Województwo: Kujawsko-Pomorskie
  • Godziny pracy: Pn. - Pt.: 10 - 18
  • Ocena: 3.6/10 (55 głosów)

"Grupa 5D" to wyspecjalizowane studio wideofilmowania i fotografii ślubnej w Bydgoszczy oferujące z jednej strony kompleksową usługę fotograficzną obejmującą zestaw fotografii ślubnych ale też nagrywanie na wideo wszystkich części ślubu (przygotowań, ceremonii, wreszcie ślubu oraz wesela) przez doświadczonego kamerzystę. Nasi fotografowie mają doskonałe umiejętności oraz w pełniprofesjonalny sprzęt do fotografowania i wideofilmowania w postaci markowych urządzeń z typu Canon 5D Mark II i III. Oprócz tego jesteśmy zaopatrzeni w kompleks lamp i latającego drona do wideofilmowania z powietrza. Fotografia ślubna obejmuje kilka etapów:

1. Przygotowania - rozpoczynają się często od pobytu u makijażystki ślubnej kręcimy ważne detale - obrączki, suknię, garnitur Pana Młodego.

2. Ceremonia kościelna - fotograf wspólnie z Parą Młodą udaje się do kościoła, w którym odbyć się ma ceremonia ślubna. Oczywiście, Naturalnie, Wymogiem jest to, że jeszcze nim rozpocznie się właściwa ceremonia przeprowadzamy rozmowę z osobą duchowną, aby dokładnie omówić możliwości poruszania się po kościele, podczas ceremonii. Warto dodać, że fotografujemy także rodziców, dziadków, aby pokazać rodzinne emocje związane z ceremonią. W międzyczasie podglądamy Parę Młodą, aby pokazać to co się dzieje między Wami - radość, uśmiechy, wymianę spojrzeń. Następnie odprowadzamy Was do samochodu, gdzie przygotowujecie się do przejazdu na salę weselną. Czekamy do momentu, kiedy odjedziecie spod kościoła, aby uwiecznić wszystko na filmie oraz zdjęciach.

3. Wesele. Przejeżdżamy razem z gośćmi do sali weselnej, gdzie oczekujemy na Wasz przyjazd. Przed wejściem uwieczniamy jak gospodarze witają Was chlebem i solą.

4. Plener.
Facebook YouTube

Opinie o "Fotografia ślubna Bydgoszcz"

Czekamy na Twoją opinię »