Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Atlas Filtri Sanic

Atlas Filtri Sanic
 • Nazwa firmy: Atlas Filtri
 • Ocena: 3.2/10 (79 głosów)

Znany na całym świecie producent filtrów do wody z Włoch firma Atlas Filtri wchodzi na rynek ze swoją nową serią Sanic. To nowe produkty z antybakteryjnym systemem znanym pod nazwą Microban. Żadne filtry do wody nie dadzą gwarancji, że na wkładzie nie będą się tworzyć bakterie, jednak z Atlas Filtri Sanic prawdopodobieństwo, iż woda będzie pozbawiona bakterii jest znacznie większe. Oczywiście zaleca się stosowanie lampy bakteriobójczej na samym końcu stacji uzdatniania wody, jednak nie każdy dysponuje miejscem na takie urządzenie. Niektórzy nie wiedzą też jak bardzo przydatna jest dobra lampa bakteriobójcza UV, jednak nawet ona nie oznacza, że można obyć się bez filtra mechanicznego Atlas Filtri Sanic z formułą Microban.

Tym bardziej, że tradycyjne filtry Atlas Filtri BX bez technologii Microban są niewiele tańsze niż antybakteryjna wersja wprowadzana właśnie do Polski. Zakup samego filtra mechanicznego z serii Atlas Filtri Sanic nie oznacza jeszcze pełnej ochrony antybakteryjnej. Do obudowy tej powinno się bowiem zainstalować wkład z tej samej serii. Stosowanie tylko jednego elementu z patentem Microban da jedynie połowiczne efekty. Nie należy zapominać, że sam wkład Atlas Filtri Sanic jest o jedyne kilka złotych droższy od tradycyjnego wkładu mechanicznego z serii BX. Dostępność tych produktów będzie w Polsce stale rosnąć, gdyż Atlas Filtri Sanic zdaje się być nadchodzącym hitem w inżynierii uzdatniania wody. Przed zakupem jakiegokolwiek mechanicznego filtra do wody zaleca się zapytać o urządzenia z antybakteryjnym patentem Microban.

Opinie o "Atlas Filtri Sanic"

 • Zbysio » (raport)

  Dzięki za wyczerpujące informacje na temat Atlas Filtri SANIC. Nie mówię tu konkretnie o tym artykule, ale o stronie poświęconej tej serii produktów. Mi się przydało.

  Data dodania: 12.11.2014, 16:07
 • Muncio » (raport)

  Gdyby nie ta strona to kupiłbym do siebie do domu filtr Atlas Filtri z serii BX, a tak to zainwestowałem w SANIC. Nawet za dużo powiedziane, że zainwestowałem w SANIC, ponieważ obudowa wraz z wkładem były droższe o kilka złotych. Dobry układ, podoba mi się.

  Data dodania: 09.02.2016, 9:40

Czekamy na Twoją opinię »