Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron internetowych z podziałem na branże

Umeblowani.eu kuchnie na wymiar

Umeblowani.eu kuchnie na wymiar
  • Nazwa firmy: Umeblowani.eu
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Województwo: Kujawsko-Pomorskie
  • E-Mail: biuro@umeblowani.eu
  • Ocena: 3.2/10 (18 głosów)

Najlepszym rozwiązaniem dla osób lubiących niepowtarzalny styl w swoich w domach i mieszkaniach jest wykonanie mebli na wymiar. Takie rozwiązania gwarantują możliwość idealnego rozplanowania przestrzeni pod zabudowę meblową oraz dużą swobodę w wizualnej aranżacji pomieszczenia. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu dla Państwa kuchni na wymiar oraz innych mebli wykonywanych na indywidualne zamówienie. To wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy podejmować się najtrudniejszych nawet wyzwań, które stawiają przed nami nasi klienci.

Nasz zakład mieści się w Bydgoszczy i obsługujemy klientów z tego miasta oraz najbliższych okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo: kuchnie na wymiar, meble łazienkowe, zabudowy wnęk, meble biurowe, pokoje dziecięce, szafy z drzwiami przesuwnymi. Oferujemy Państwu kompleksową usługę obejmującą projekt, wykonanie oraz montaż mebli. Na Państwa życzenie bardzo chętnie udzielimy porad w kwestii doboru sprzętu AGD do zabudowy. Możemy także służyć pomocą w trakcie zakupu takiego sprzętu. Montaż sprzętu AGD jest wliczony oczywiście w cenę usługi. Naszymi dostawcami komponentów meblowych oraz akcesoriów wykończeniowych są uznani producenci z Polski i zagranicy.

Cały czas trzymamy rękę na pulsie zmieniających się trendów w branży meblarskiej dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najnowsze rozwiązania tak aranżacyjno-wzornicze jak i funkcjonalne. Dysponujemy szerokim wachlarzem wzorów frontów meblowych blatów kuchennych oraz akcesoriów wykończeniowych. Oferujemy Państwu fronty meblowe drewniane, z mdf-u, forniru, laminatu. W naszej firmie komputerowy projekt kuchni lub dowolnej innej zabudowy otrzymują państwo gratis. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdą państwo więcej informacji o naszej ofercie a także galerię z realizacjami oraz poradnik dla osób planujących zamówienie mebli na wymiar.

Opinie o "Umeblowani.eu kuchnie na wymiar"

Czekamy na Twoją opinię »