Nowoczesna baza polskich stron. Skuteczna reklama dla Twojej strony!

Baza stron www - dodaj swoją stronę!

Ogólnopolska baza stron Internetowych z podziałem na branże

Serwis cyfrowego polsatu oraz nc+

Serwis cyfrowego polsatu oraz nc+
 • Ocena: 9.1/10 (14 głosów)

Serwis cyfra.tv poleca profesjonalnych instalatorów cyfrowej telewizji satelitarnej. Autoryzowani monterzy specjalizują się w obsłudze Klientów Cyfrowego Polsatu oraz nc+. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu serwis cyfra.tv jest w stanie zapewnić odpowiednio wysoką jakość oferowanych usług. Klient może zamówić montaż anteny satelitarnej i naziemnej wraz z dostawą dekodera telewizji cyfrowej i umową na pakiet programowy wybranego operatora telewizji cyfrowej. Jeśli istnieje taka potrzeba, instalator może wykonać system TV na kilka pomieszczeń w ramach usługi Multiroom. Dużym plusem tej usługi jest możliwość podłączenia nawet do 6 dekoderów w ramach 1 umowy z operatorem platformy cyfrowej. W przypadku zakupu Cyfrowego Polsatu wraz z usługą mobilnego internetu LTE instalatorzy zainstalują antenę zapewniającą poprawiającą stabilność połączenia z internetem. W ofercie Klient znajdzie również routery WiFi poprawiające zasięg sieci bezprzewodowej w obrębie domu.

Opinie o "Serwis cyfrowego polsatu oraz nc+"

 • Teledekoder » (raport)

  Zamówiłem pakiet nc+ z dekoderem na własność, szybka i sprawna instalacja, programy działały zaraz po wyjściu instalatorów. Montaż w Warszawie na Wilanowie. Polecam z czystym sumieniem.

  Data dodania: 27.08.2015, 16:34
 • Marcin » (raport)

  Skorzystałem z promocji nc+ i kupiłem pakiet telewizji z internetem mobilnym od Orange. W zasięgu LTE mam nielimitowany transfer danych, w zasięgu 3G aż 30 GB miesięcznie.Telewizję zainstalowałem w salonie, na telewizorze 55 cali świetny obraz kanałów HD i filmów VOD z nc+ go.

  Data dodania: 05.10.2015, 10:15

Czekamy na Twoją opinię »